Ana Sayfa OYUN 5. Nesil Pokemonlar İçin Pokemon: Go Yayınlandı

5. Nesil Pokemonlar İçin Pokemon: Go Yayınlandı

0
201
pokemon go

Pokemon GO, şuanda Türkiye’de çok fazla oynanmasa da, dünya çapında hâlâ büyük bir oyuncu kitlesine sahiptir. Birçok yenilik ve güncelleme ile oyuncu kitlesinin karşısına çıkmaya hazırlanan Pokemon GO yeni güncellemesi ile geldi.

Bir döneme adını güçlü bir şekilde duyurup, sadece oyun dünyasını değil aynı zamanda haberleri de kasıp kavuran oyun Pokemon GO’nun kurucuları; Pokemon GO’ya, eklenen son özelliklerin ve güncellemenin ardından oyuncuları için daha da eğlenceli ve ilginç hale geleceğini duyurdu. Kısa süre sonra mobil kullanıcılara sunulacak oyun ve 5. nesil Pokemonlar, oyun severler ve Pokemon hastaları için büyük heyecan yarattı.

5. nesil Pokemonlara, oyuncuları bu hafta içerisinde erişebilecek.

İlk olarak bu hafta Unova bölgesinde keşfedilen yeni Pokémon’lar Tepig, Snivy, Oshawott, Lillipup, Patrat, Pidove, Purrloin ve Blitzle, bu hafta içerisinde oyuna entegre edilecek.

Pokemon GO yapımcıları, ilerleyen günlerde çok daha fazlasının ekleneceğini de belittiler fakat bu güncellemede yer alan tek yenilik değil  bu. Aşağıda verilen Pokemon’lar da yumurtadan çıkmaya başlayacak;

2 km yumurtaları: Lillipup, Patrat, Pidove, Purrloin

5 km yumurtaları: Tepig, Snivy, Blitzle, Oshawott, Foongus, Drilbur

10 km yumurtaları: Ferroseed, Litwick, Klink, Deino, Golett

Ayrıca Patrat, Lillipup ve Klink de baskınlarda savaşmak için hazır olacak. Bazı Pokemon’lar dünyanın sadece belli yerlerinde görünecek:

Doğu yarımküre: Durant

Orta Doğu, Avrupa, Hindistan ve Afrika: Pansear

Asya/Pasifik: Pansage

Batı yarımküre: Heatmor

Amerika Kıtası ve Grönland: Panpour

Pokemon Go oyununa yeni gelen bir diğer güncelleme ise “The Unova Stone” isimli güncelleme, belirli Pokemon’ların evrim geçirmlerini sağlayan ve araştırmalardan elde edilebilecek beyaz siyah evrimsel bir madde olarak karşımıza çıkmakta. Bu güncelleme ile birlikte eğer biraz şanslıysanız bir Shiny Lillipup veye Shiny Patrat yakalayabilirsiniz.

Pokemon GO ilk çıktığı zamanlarda çok hızlı yükselmişti lakin aynı hızla da gündemden düştü. Lakin Pokemon Go hastası olan oyuncu sayısı bir hayli fazla. Her gelen güncelleme ile Niantic, 2016 ‘da vaat ettiği oyuna daha fazla yaklaştı.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz