Uncategorized

Neon Abyss, Epic Gameste Ücretsiz Oldu

Epic Games, uzun süredir ücretsiz oyunlar sunmakta. Perşembe günü çıkan bu ücretsiz oyunları, insanlar bedavaya alabilir. Şimdi yine gizemli oyun konseptine geçtiler ve birkaç gün önce oyun duyurulmadı. Sonunda bu sefer de geçti ve Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyununun Neon Abyss olduğunu açıkladı.

Epic Games, etkinliğin ikinci gününde oyunculara Neon Abyss’in ücretsiz olacağını açıkladı. Oyunun Steam fiyatı 60 TL’dir. Oyunu bugün 19:00’da hesabınıza eklerseniz oyun tamamen size ait olacaktır.

Neon Abyss Nasıl Bir Oyun?

Neon Abyss adından da anlaşılacağı gibi bizi ışıkla dolu bir dünyaya götürüyor. Hades kendisi için bir ekip kurdu ve modern tanrılara savaş açtı. Bu yeni tanrıları yok etmeye çalışarak bu savaşa ortak olması için bu özel ekibin üyelerinden birini seçtik.

2D oynatıcıda çeşitli nesneler ve zindanlar bulunur. Farklı rakiplerle atış yaparak ilerlediğinizi anlayacaksınız. Bunun kulağa ilginç gelen bir platform oyunu olduğunu varsayalım.

Neon Abyss’te, uçuruma gizlice girip yeni tanrıyı yenebilen Hades’ten oluşan özel bir ekip olan “soğuk manga”nın bir üyesi olarak oynayabilirsiniz. Her oyun oynadığınızda yeni odalar, eşyalar, patronlar, özel kurallar ve hatta yeni sonlar sizi bekliyor. Ancak her zindan benzersiz ve genişletilebilir olduğundan kendi oyun stiline uyum sağlayabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu