Uncategorized

iPhone rakibi Nothing Phone için batarya detayları netleşti!

Nothing Phone, akıllı telefon endüstrisinin 12 Temmuz’da piyasaya sürülmeye hazır. Nothing’deki ekip cihazla ilgili sızıntıları minimumda tutmayı başardı, ancak lansmana yaklaştıkça daha fazla ayrıntı ortaya çıkmaya başladı. Çevrimiçi olarak yeni bir TUV listesi tespit edildi ve bu da Nothing Phone’un (1) 45W hızlı şarjı destekleyebileceğini ortaya koydu.

iPhone rakibi Nothing Phone için batarya detayları netleşti!

91mobiles tarafından hazırlanan bir rapora göre, C304, C347 ve C348 model numaralarına sahip Nothing marka bir şarj cihazı için bir TUV sertifikası tespit edildi. Üç model numarası, bunların aynı şarj cihazının üç global çeşidi olabileceğini gösteriyor. Şarj cihazı, “Anahtarlamalı güç kaynağı ünitesi” kategorisi altında listelenmiş ve IP20 koruma derecesine sahip olduğu söyleniyor.

Şarj cihazı, 45W’a kadar hızlı şarj için derecelendirilmiş. Bu, Nothing Phone’un (1) 45W’a kadar hızlı şarjı destekleyebileceği anlamına geliyor. Ek olarak, şarj cihazının PPS şarj standardı ile uyumlu olduğu listelenmiş, yani dizüstü bilgisayarlar ve diğer Android akıllı telefonlar gibi cihazları hızlı şarj etmek için kullanılabilir.

Nothing Phone’un (1) 12 Temmuz’da Londra’da gerçekleşecek özel bir etkinlikle piyasaya sürülmesi planlanıyor. Cihaz ile ilgili detaylar kısa ama şeffaf bir arka kısım, hızlı kablolu ve kablosuz şarj ve süper ince çerçevelerle geleceğini biliyoruz.

Söylentilere ve sızıntılara inanılırsa, Nothing Phone (1), 8 GB’a kadar RAM ve 128 GB’a kadar depolama ile eşleştirilmiş bir Snapdragon 7 Gen 1 Soc’tan yararlanacak. Ayrıca 1080 x 2400 piksel çözünürlük sunan 6.55 inç full HD+ OLED panele sahip olması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde akıllı telefon hakkında daha fazla ayrıntı öğrenmeyi umuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu