Uncategorized

Black Shark 5 ve 5 Pro global piyasada satışa çıkıyor! İşte fiyatı

Black Shark 5 serisi bir dünya turuna çıkıyor, vanilya modeli ve Pro, yarına kadar çeşitli çevrimiçi mağazalarda satışa sunulacak. Orta model olan RS, bu lansmanın parçası olmayacak. Black Shark 5 Pro ve vanilya modeli birbirine oldukça benziyor. Her ikisinde de 720Hz dokunmatik örnekleme hızına ve manyetik açılır tetikleyicilere sahip 144Hz 6.67” AMOLED ekranlar (FHD+, Samsung E4) ve stereo hoparlörler içeriyoer. İkisi, 4.650mAh kapasiteli ve 120W hızlı şarjlı aynı pilleri kullanıyor.

Black Shark 5 ve 5 Pro global piyasada satışa çıkıyor! İşte fiyatı

Piller 1.200 şarj döngüsünde derecelendirilmiş. Aradaki fark, Pro’nun Snapdragon 8 Gen 1’i ve daha hızlı RAM’i (6.400MHz’e karşı 5.500MHz) kullanması. Vanilya Black Shark 5 bunun yerine Snapdragon 870 kullanıyor. Her iki telefon da JoyUI 13 (Android 12 tabanlı) ile piyasaya çıkıyor. Aşağıdaki tabloda iki telefon için küresel fiyatlar yer almakta.

Markanın resmi sitesinde, AliExpress mağazasında ve yerel Amazon mağazalarında satışa sunulacaklar. Oyun oynamayı etkilemediği için en sona bıraktığımız telefonlar arasındaki bir fark daha: kameralar. Pro, 108MP ana kameraya (1/1.52” sensör, 0.7µm) sahipken, vanilya 64MP sensöre (0.7µm) sahip. Pro ayrıca daha iyi bir makro kameraya, 5MP tele-makroya karşı normal optikli 2MP’ye sahip. Telefonların yanı sıra Black Shark JoyBuds Pro da küreselleşiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu