Uncategorized

12 milyonu kriptoda kaybedip kayıplara karıştı! Ailesi çocuğu Müge Anlı’da aradı

Kripto paralar her ne kadar güzel bir yatırım aracı olsa da bazen sonucu çok kötü olabiliyor. Benzer bir olay da Türkiye’de yaşandı. 18 gündür kayıp olan genci bulmak için ailesi Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı. İddialara göre ailesinin verdiği yetkiyle arabaları, evi satıp 12 milyon TL‘yi kriptoda batıran genç kayıplara karıştı.

Evlatlık olduğu da belirtilen genç meğerse kripto paralarda ciddi kayıplar yaşamış. Global piyasalarda yaşanan dengesizlikler bir aileyi daha kötü etkiledi diyebiliriz.

12 milyonu kriptoda kaybedip kayıplara karıştı! Ailesi çocuğu Müge Anlı’da aradı

18 gündür kayıp olan genç nihayet bulunduğunda gerçekler de ortaya çıktı. Kripto paralarda ciddi anlamda para kaybeden genç ailenin evlatlık edindiği bir çocukmuş. Kayıpları her ne kadar büyük olsa da ayakta durmaya çalışan ailenin durumu sosyal medyada da gündeme düştü.

Bazıları çocuğu suçlarken bazıları global piyasalardaki dengesizliği suçluyor. Bildiğiniz üzere stabil coinler dahi 1 doların altına düştüğünde kripto paralara olan güven yerle bir olmuştu. Öncü kripto para birimi Bitcoin dahi 70 binlerden 30 binlere kadar geriledi. Ancak şimdi ufak bir toparlanma belirtisi kendini gösterdi.

Siz bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizin başınıza gelse ne yapardınız? Yorumlarda bize belirtin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu