Çarşamba, Haziran 19, 2024

iPhone 14 sızıntılarını takip edenler, seriye yepyeni bir iPhone modelinin daha ekleneceğini biliyor olmalı: iPhone 14 Max. Yeni bir sızıntı da, bu telefonun sadece söylenti olmadığını, gerçekten de üretileceğini doğrular nitelikte.

Çoğu kişi, Apple’ın iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max ile temsil edilen mevcut iPhone serisinin, Apple’ın Eylül’de piyasaya süreceği iPhone 14 serisinde biraz değişiklik göreceğini düşünüyor. İşte, iPhone 14 Max de bu aşamada ortaya çıkıyor. Sızıntılarda sözü edilen telefon ekran boyutu açısından tutarlı, ancak lenslerinden biri eksilecek (bu da büyük ihtimalle LiDAR kamera olacak) ve daha “alınabilir” bir büyük ekranlı cihaz olacak.

Sonny Dickson tarafından yayınlanan videoda, iPhone 14 modellerinin demoları (ya da maketleri) görülüyor. Bunlardan birinin iPhone 14 Max olduğu kesin. Ancak sızıntıları görüntüleyen Dickson, başka bir bilgi vermiyor.

Eğer sızıntı doğruysa, iPhone 14 Max’ın iPhone 13 görüntüsü ve şekline sahip olacağı anlaşılıyor. Kamera bölümü biraz daha büyük olabilir ve açma- kapama düğmesinde ilginç bir girinti var. Elbette, tüm sızıntılarda olduğu gibi, bu ürünlerin nihai ürün olacağının garantisi yok, ancak yine de kullanıcılar heyecanla iPhone 14 serisini bekliyor…

Tags: , , ,

0 Comments

Leave a Comment