Çarşamba, Haziran 19, 2024

Kourtney Kardashian ve Travis Barker, bu hafta sonu Portofino’da üçüncü kez evlendi. Bu nedenle tüm Kardashian ailesi, lüks bir düğün için hafta sonu İtalya’nın sahil kasabasını ele geçirdi. Tabi onlarla birlikte Dolce&Gabbana görünümleri de…

Her biri sadece markaya ait stillerle görünen realite yıldızları, Dolce & Gabbana’nın gotik glam estetiğine de saygı gösteriyordu. Transparan detaylar, korseler, danteller, çiçekler… Kardashian-Jenner ailesi, Portofino’da adeta bir Dolce & Gabbana defilesi gerçekleştirdi.

Kim, uzun transparan kollu, yüksek yakalı, vücudu saran siyah bir elbiseyle hayrete düşürdü. Dramatik dantel elbiseyi, altın haçlı bir kolye, siyah topuklu ayakkabılar ve küçük siyah bir el çantasıyla eşleştirdi.

Khloe’nin görünümü, büyük bir altın rengi başlık ve siyah tül eldivenler içeriyordu. Siyah omuzları açık uzun ve fırfırlı dantel bir elbise tercih etti.

Kylie ve Kendall Jenner, nikaha D&G’nin benzer çiçekli elbiseleriyle katıldı. Erkek arkadaşı Devin Booker’ın eşlik ettiği Kendall Jenner, kolsuz pastel pembe çiçekli bir siluet tercih etti. Açık kahverengi saçlarını topladı ve perçemleri ile yüzünü çerçeveledi.

Minik kızı Stormi ile seyahat eden Kylie Jenner, siyah spagetti kayışları olan vücudu saran çiçekli yeşil bir siluet içinde göründü. Dramatik yandan ayrılmış perçemine, bir atkuyruğu eşlik ediyordu.

Anne Kris Jenner, tüy detaylı yere kadar uzanan tozpembe retro bir elbiseyle göz alıcı görünüyordu. Kris, en büyük kızıyla düğün mekânına yürürken dramatik bir şekilde gözyaşlarını silerken görüldü.

Parıltı ve ihtişam, Kourtney ve Travis’in çocuklarına da uzandı. 9 yaşındaki Penelope, kırmızı güllerle süslenmiş tül bir elbise giydi. Koridorda yürürken uzun kırmızı buklelerine uyan bir demet gül taşıyordu. 7 yaşındaki en küçük kardeş Reign de şort, diz boyu çorap ve papyonlu bir smokin içinde şık görünüyordu. Barker’ın 16 yaşındaki kızı Alabama, Penelope’nin elbisesiyle aynı renkte, omuzları açık bir midi elbise giyerken; üvey kızı Atiana de la Hoya ise uyumlu güllü bir elbise ve kırmızı topuklu sandaletler giydi.

Kourtney ise Dolce & Gabbana’dan uzun duvak ve korseli beyaz mini bir elbiseyle ters köşe bir stil yarattı. Gelin, romantik 60’lardan ilham alan siluetiyle göz kamaştırırken, konuklarının bakışları da görülmeye değerdi. Travis ise klasikten vazgeçmeyerek, siyah bir smokin giydi.

Daha sonra, çiftin bir başka etkinlik ve hatta daha yüksek moda düğün kıyafetleri için Los Angeles’a döneceği bildiriliyor.

Tags:

0 Comments

Leave a Comment