Uncategorized

‘BRIDGERTON’ 3. SEZONU HAKKINDA BİLDİĞİMİZ HER ŞEY

Geçtiğimiz aylarda Anthony Bridgerton ve Kate Sharma’nın sansasyonel buluşmasından sonra ‘Bridgerton’ serisinin yeni sezonuna olan heyecanımız daha da çok artıyor. Netflix’te izlenim rekorları kıran dönem serisi ‘Bridgerton’ üçüncü sezonu ile yeniden karşımızda olacak. İkinci sezonu tek bir solukta izledikten sonra hepimizin beklediği doğrulama Netflix tarafından seriye uygun bir açıklama ile yapıldı. Dizideki Lady Whistledown’un bültenleri şeklinde yapılan üçüncü sezon duyurusunda, hikayenin Penelope Featherington ve Colin Bridgerton etrafında döneceği doğrulandı.

Julia Quinn’in çok satan romanlarından uyarlanan ‘Bridgerton’ serisinin yapımını Shonda Rhimes üstlenirken, ilk sezon Aralık 2020’de yayınlanmıştı. İlk sezon herkese ‘Fifty Shades of Grey’ hissiyatı verse de ikinci sezonda cesur sahnelerin oldukça azaldığını görmüştük. Üçüncü sezonun nasıl olacağını bilmiyoruz ama Penelope’nin sezonlardır süren platonik aşkının sonunda bir çözüme ulaşmasını umuyoruz!

Aşağıda ‘Bridgerton’ serisinin üçüncü sezonu hakkında bildiğimiz her şeyi görebilirsiniz…

ÜÇÜNCÜ SEZONUN KONUSU NEDİR?

‘Bridgerton’ serisinin ilk iki sezonu Julia Quinn’in romanlarının sırasını takip etmişti. Bu nedenle üçüncü sezonda da ailenin ikinci oğlu Benedict Bridgerton’ın hikayesini izleyeceğimizi düşünüyorduk. Ancak geçtiğimiz gün Netflix’in yaptığı paylaşım, dizinin ve kitapların hayranlarını şaşırttı diyebiliriz. Serinin üçüncü sezonunda kitap serisinin dördüncüsü olan ‘Romancing Mister Bridgerton’ adlı hikayesini göreceğiz.

Penelope karakterini canlandıran Nicola Coughlan, kısa bir süre önce katıldığı panelde, “Tıpkı Lady Whistledown gibi, uzun bir süredir bir sırrı saklıyorum ve şimdi size üçüncü sezonda Colin ve Penelope’nin aşk hikayesini izleyeceğimizi söyleyebilirim. Bu sırrı serinin ikinci sezon çekimlerinin ikinci haftasından beri saklıyorum. Bunu ilk defa burada söylüyorum,” diyerek üçüncü sezonun hikayesini doğrulamıştı.

Aynı şekilde bu haberi Lady Whistledown’un bültenleri şeklinde Instagram hesabından paylaşan Netflix, “Sevgili Okurlar, bu yazarın evlilik olayını kronikleştirdiği üçüncü yılında, Mayfair’in sosyal sezonunun odak noktasını üçüncü bir oğul ve üçüncü bir kız üzerinde bulması adildir. Bu yazar, önümüzdeki sezonun Bay Colin Bridgerton ve bir Bayan Penelope Featherington arasındaki tomurcuklanan ilişkiden başka bir şey olmayacağını doğrulayabilir. Penelope, bir duvar çiçeği olarak günlerinin sonunda çiçek açacak mı? Zaman gösterecek ve her zaman olduğu gibi bunu da bu yazar söyleyecek,” yazdı.

Penelope ve Colin’in hikayelerinin içeriği tam olarak açıklanmasa da Nicola, Netflix paneline, “Jess Brownell tüm sezon boyunca Luke ve benimle konuştu ve insanların bayılacağına eminim. Kitapların hayranları da çok mutlu olacak,” diyerek hayranların kesinlikle çok tatmin olacağını vurgulamıştı.

ÜÇÜNCÜ SEZONDA HANGİ KARAKTERLER OLACAK?

Üçüncü sezonda Anthony Bridgerton ve Kate Sharma’yı pek görmeyeceğimizi tahmin ediyoruz ancak Anthony’i canlandıran Jonathan Bailey, yeni evli çiftin seride görünür olacağının altını çizmişti. Kate Sharma’yı canlandıran Simone Ashley, “Geri döneceğiz! İkinci sezonda Kate ve Anthony arasında inanılmaz bir çekim vardı ve aileleri ile sorunlar vardı ama sonunda birbirlerini bulabilmişlerdi. Bence her şey daha yeni başlıyor. Kate’in kendisini biraz daha özgür bırakmasını ve üçüncü sezonda olmasını istiyorum. Bunu ikisi de hak etti,” demişti.

Penelope Featherington platonik aşkı ile mücadele ederken üçüncü sezonda Daphne Bridgerton, Lady Danbury, Eloise Bridgerton ve Benedict Bridgerton gibi serinin kemik kadrosundan birçok isim daha

ÜÇÜNCÜ SEZONDA KAÇ BÖLÜM OLACAK?

Yeni sezonda kaç bölüm olacağı belirtilmese de birinci ve ikinci sezonda 8 bölüm olduğunu düşünürsek, üçüncü sezonda da farklı olmayacağını tahmin ediyoruz.

ÜÇÜNCÜ SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?

‘Bridgerton’ serisinin yeni sezonunun henüz bir yayın tarihi yok ancak Nicola Coughlan ve Shonda Rhimes’a göre çekimler Yaz 2022’de başlayacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu