Uncategorized

LOEWE X PAULA’S IBIZA 2022 KOLEKSİYONU BEYMEN İSTİNYEPARK’TA

LOEWE, Paula’s Ibiza 2022 Koleksiyonu’nun payet, ışıltı ve renkleriyle bu sezon hedonizmi zirveye taşıyor. Grafik baskılar, close cut silüetler İle gardırobunuza enerji katacak olan LOEWE Paula’s Ibiza 2022 Kapsül Koleksiyonu, 31 Mayıs’a kadar Beymen İstinyePark Pop-Up Butik’te sizleri bekliyor.

Her şeyin mümkün olduğu paralel bir dünya olan İbiza, bireysel özgürlük arayışıyla adaya sığınan farklı kuşaklarla zengin katmanlı bir kimlik kazandı. Her yaz bu katmanlardan birini keşfetmemizi sağlayan LOEWE Paula’s İbiza, 2022 Yaz sezonunda İbiza’nın sonsuz bir parti destinasyonu kimliğinden ilham alıyor.


Payetlerin ışıltısı, kısa etek boyları, danteller ile teni zirveye taşıyan koleksiyonda, “LeRoy Grannis”ten sörf grafikleri, kaktüs motifleri ve eğlenceli geometriler gibi cesur baskılar dikkat çekiyor. Elbise, tişört, şort, örgü trikolar gibi Paula’s İbiza’nın temel unsurları, bu sezon ufak tefek değişikliklere uğruyor. Elbise ve üstler, tamamen payetlerle kaplanırken; casual gömlekler ipek kumaştan dikiliyor. Saf beyazın dinginlik duygusu, ışıltı, payetler; turuncu, pembe, kırmızı ve yeşilin parlak notalarının neşeli patlamalarıyla dengeleniyor. Vücudu saran elbise ve üstler İbiza’nın özgürlüğünü yansıtıyor.


Koleksiyonda yer alan aksesuarlar da aynı eğlence ve renk canlılığını taşıyor. Payetlerle süslü platform topuklu mule ayakkabılar, ışıltı ve parti fikrine yoğunlaşıyor. Ayrıca espadriller ve Flow Runner’ın yeni dokulu jarse versiyonu koleksiyonda dikkat çekiyor. İbiza’nın gün batımını hatırlatan ombre tonlar; Puzzle, Hamak, Amazona ve Goya gibi ikonik stillere uygulanıyor. Denim, koleksiyonun büyük bir bölümünü oluşturuyor, Flamenko clutch’ın denim versiyonu, Anagram modelin daha büyük logolu deri ve kanvas modelleri aksesuarlarda öne çıkıyor. Paula’s Ibiza aksesuarlarında hasır örgü ve rafya ana unsur olarak öne çıkarken, ombre tonlar ve eğlenceli geometrik şekiller çantaları zenginleştiriyor. Kokteyl motifi, küçük deri eşyalar, güneş gözlükleri, şapkalar, tılsımlar ve takılar daha eğlenceli hale geliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu