Uncategorized

KIM KARDASHIAN’IN MODA ARŞİVİNDE KAÇ PARÇA VAR?

Kim Kardashian, Kanye West’ten ayrıldıktan sonra kendi stilini bulmakta zorlanmış olabilir. Ama giyecek bir şeyler bulmakta zorlandığına inanmak zor…Biliyorsunuz, evinde devasa bir gömme dolap var fakat elbette bu tamamen buzdağının görünen kısmı… The Kardashians’ın 26 Mayıs Perşembe günü yayınlanan bölümünde, hayranları Kim’in geçmiş yıllardan kalma “binlerce” giysisini nerede sakladığı gördü. SKIMS kurucusu, tüm arşiv kıyafetlerini sakladığı gerçek bir deponun kapısını açtı.

Kim, eski kıyafetlerine gelince keskin bir hafızası olduğunu da ortaya koydu. “Ne zaman bir şeye baksam, anı gibi…” Bir bölümü karıştırdı ve kıyafeti daha önce nerede giydiğini söyledi.

Kameralara, “Yeni tür moda çağımın nasıl olacağını anlamaya çalışırken, gerçekten eğlenceli bir yolculuktayım” dedi. “Dürüst olmak gerekirse, bugün biraz ilham kaynağı bulmayı umuyorum çünkü çok fazla şeyim var, çok farklı moda dönemlerim oldu. Bütün bu şeyleri görmeyi seviyorum. Bu yüzden sadece nerede olduğumu ve nereye gitmek istediğimi görmek istiyorum… Sanırım 30.000 parçam var.”


Şu anda Pete Davidson ile çıkan Kim, boşanmasının benlik ve stil algısını nasıl etkilediği konusunda samimiydi. Realite yıldızı, Şubat 2021’de dört çocuğu paylaştığı rapçiden boşanma için dava açtı.

Perşembe günkü bölümde Kim, “Tarzıma gelince; Kanye’yi her zaman bir koltuk değneği gibi, bana moda hakkında pek çok şey öğretmek için yanımda buldum” dedi. “Ve koltuk değneğimin bana rehberlik etmesi için yanımda olmaması, beni gerçekten bu konuları kendi başıma çözmeye zorladı.”


Hayranları, Grammy kazananının ilk çıkmaya başladıklarında Kim’in dolabını temizlediğini hatırlayabilir. Kim, Perşembe günkü bölümde bu kıyafetleri ve giydiği her şeyi sakladığını söyledi. Bir itiraf röportajı sırasında “Kanye ile olan ilişkimin durumu insanlar için gerçekten net değildi çünkü ben de anlamaya çalışıyordum” dedi. “Ve devam etmeye hazırım. Ama o kadar uzun süre düşündüm ki, hep başkasına bağlı kaldım. Benim de bir fikrim olduğunu unuttum. Ve ben de kararlar verebileceğimi unuttum.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu