2019 Yılına Damga Vuran Android Oyunları!

0
97

2019 yılı, Android işletim sistemine uyumlu mobil oyunlar açısından gerçekten de verimli bir yıl oldu. Özellikle de seriye sahip oyunların, grafik kalitesinin bir önceki yıla kıyasla çok daha iyi sonuçlarla karşımıza çıktığı gerçeği kaçınılmaz. Bu yazımızda; 2019 yılına damga vuran, özellikle de ücretsiz olmaları nedeniyle geniş bir kullanıcı kitlesine sahip 5 oyunu tanıtacağız.

PUBG Mobile

2018 ve 2019 yılının en çok oynanan oyunları arasında şüphesiz PUBG Mobile yer alıyor. RPG türündeki bu oyunda, sürekli olarak küçülen bir adada bir grup insanın hayatta kalması gerekmektedir. Bu nedenle oyuna başlar başlamaz teçhizatlanmanız ve saklanmanız en önemli hususlardan.

Öncelikle, paraşütle istediğiniz yere inip oyunu oynamaya başlıyorsunuz. Silahlandıktan sonra, etrafınızdaki rakiplerinize kaşı kendinizi savunmak zorundasınız. Bunu yaparken de, mümkün olduğunca adam öldürmeniz gerekiyor. Ne kadar insan öldürürseniz kazancınız o kadar artıyor ve oyun için alışveriş yapabiliyorsunuz.

Asphalt 9: Legends

Araba yarışı oyunları denince şüphesiz akla ilk gelen Android oyunu, Asphalt serisidir. Gerek grafikleri gerekse oyunun oynanışı bakımından serinin en iyi ve en yeni oyunu olan Asphalt 9’da, araba çeşitliliği bir önceki oyunlara göre arttırılmış durumda. Serinin diğer oyunu olan Asphalt 8: Airbone’e göre grafik bazında çok radikal değişiklikler olmasa da araç bakımından oldukça farklı değişiklikleri görebiliyoruz. Online ve offline oynama seçeneklerinin bulunduğu oyunda, farklı harita seçenekleri de yer almaktadır.

Mobile Legends: Bang Bang

Strateji oyunlarının en iyi türlerinden biri olan Mobile Legends, 2019 yılında da adından söz ettirmeye devam etti. Harita üzerinde, 5 kişilik ekipler dahilinde kendi kulenizi savunup rakip kuleyi yok etmeye çalıştığınız bu oyunda, esas olan şey; tecrübe ve takım oyunudur. Her ne kadar ücretsiz olsa da, oyun için satın almaların yer aldığı bu oyunda; online ve sesli sohbet özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede tanımıyor dahi olsanız takım arkadaşlarınızla koordineli çalışabilirsiniz.

FIFA Futbol

Futbol oyunları içerisinde yer alan FIFA Futbol, geniş seçenekleri ve grafiksel zenginlikleri sayesinde 2019 yılında da en çok oynanan oyunlar arasında yer almıştır.

Modern Combat 5

FPS oyunları kategorisinde yer alan bu oyun, grafikleri bakımından serinin en iyi oyunudur. Aynı zamanda ücretsiz olan bu oyunda, atmosferin zenginliği sizi kendi içerisine çekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz