2019 EYLÜL AYINDA YENİ ÇIKAN VE YENİ ÇIKACAK OLAN OYUNLAR

0
141

2009 yılının bitimine birkaç ay kaldı fakat bu oy yüzlerce oyun piyasaya sürüldü. Bu yazımızda en popüler olarak gördüğümüz oyunlara ağırlık vereceğiz. Eylül ayında Ps4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’ler için mükemmel oyunlar piyasaya sürüldü. Borderlands 3, Gears 5, River City Girls ve Untitled Goose bu oyunlar listesinde öne çıkan oyunların başını çekiyorlar. Dragon Quest XI’in bu ay konsola geleceğini söyleyerek sporseverlerin listesinde göz atalım. Pro Evolution Soccer 2020, NBA 2K20 ve NHL 20 gibi mükemmel oyunlar da bu ay sonuna doğru piyasaya sürülecekler. Çıkmış ve çıkacak olan bazı oyunları aşağıdaki listemizden inceleyebilirsiniz.

1-) Gears 5 (Xbox One, PC) – Eylül 10

Gears of War serisinin en güncel oyunu resmi olarak Eylül 10 tarihinde oyuncularıyla buluştu. Gears 5 oyuncularını ailesinin tarihi ve Locust’un kökenlerini barındıran sırları ortaya çıkartmaya çalışan Diaz’ın rolüne bürüyor. Halo: Reach ve diğer geçitlerden gelen gizemli özelliklerin de yer aldığı oyuncuların favorisi Versus ve Horde modları olarak göze çarpıyor. Diğer bir sürü oyun türü de oyunun içinde mevcut.

2-) Borderlands 3 (PS4, Xbox One, PC) – Eylül 13

Borderlands 3, 13 Eylül 2019 tarihinde bekleyenlerini sevindirdi. Borderlads: The Pre Sqeuel serisinden tam beş yıl sonra piyasaya sürülen oyuna PS4, PC, Xbox One ve Epic Games store üzerinden ulaşabilmek mümkün. Oyunun bu seriside birbirinden farklı yetenekler ve avantajları içeren yeni ağaçlar eklenmiş. Bunlar sırasıyla Vault Hunters (Amara the Siren, Moze the Gunner, Zane the Operative, and FL4K the Beastmaster) olarak geçmektedir. Eskide kalmış diğer oyunların aksine macera dolu oyunun içerisindeyken diğer gezegenlere de seyahat edebilme şansımız mevcut. Çeşitli ücretsiz etkinlikler de oyunun içinde mevcut.

3-) The Legend of Zelda: Link’s Awakening (Switch) – Eylül 20

90’lı yıllarda Game Boy’dan oynadığımız oyun birkaç gün önce hayranlarıyla buluştu. Oyunda Wind Fish’i uykusundan uyandırıp maceraya atılıyoruz. Oyun geçmişteki gibi sadık kalmak üzerine kurulu fakat farklı labirentler üzerinden geçerek maceraya devam ediyoruz.

Eylül Ayında Çıkmış ve Çıkacak Oyunlar Tam Liste

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz