Küçük Akıllı Telefon Palm’in Türkiyedeki Fiyatı Belli Oldu

0
67

Kred kartı büyüklüğünde boyutları ile görenler şaşkına çevren akıllı telefon Palm, Türkye pazarında artık satışta. Tasarımı ve boyutlarına göre yetenekleri ile alelade akıllı telefonları aratmayan aygıt, pisada satılan akıllı telefonlara resmen gövde gösterisi yapıyoe. İşte dünyanın en ufak akıllı telefonu Palm’ın Türkye fiyatı ve özellkleri…

Kredi kartları kadar küçük boyutlarda olan Palm telefon, teknolojiyle kurduğunuz bağlantıdan ödün vermeden hatıra yaşamanızı olası kılıyor. Bu telefon, belli bir emeli olmadan cep telefonunuzla oyalanırken harcadığınız “aşırı” vakti en düşüğe indirgemek üzere tasarlanan akıllı özellikleriyle şartlarınızı belirleyebilmenizde yardımcı oluyor.

Minik akıllı telefon Palm’in Türkiye ücreti Belli Oldu

3.3 inçlik kompakt ekranı ile her vakit devinim halinde bir yaşam için çok güzel bir tercih olan bu telefon, zamanımızın minimalistleri ve sporcularının aksine kurumsal çalışanlar için de ülkü bir akıllı cihaz olarak öne çıkıyor. Üstelik ne ile meşgul meşgul olursanız olun, telefonunuzu rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip Palm, Google Play Store ve Google Assistant’ın yanı Dizi bir akıllı telefonda ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi sana sunuyor. Palm, dijital dünyada geçirdikleri vakti henüz dengeli hale getirmek isteyenler için Çağdaş bir mobil çözüm olarak öne çıkıyor. Sabah saatlerinde  yapılan koşularınızda sahilde yürürken geçirdiğiniz haftasonlarında yada arkadaşlarınızla katıldığınız bir gece eğlencelerinde, Palm telefon nerede olursan olun, 4.5 G hızı ile bağlantını zirvede yaşamanı sağlıyor.

Hiçbir Hatırayı Kaçırmayın

 Palm, kullanıcıların teknolojik cihazlarına gereğinden çok vakit ayırarak kaybettikleri vakti yaşamlarına geri kazandırıyor. Life Mode gibi özellikler sunan aygıt, kullanıcıların hangi uygulamaların dikkatlerini çektiğine karar vermelerine muavin oluyor. Böylece kullanıcıların dikkatleri, cihazlarına daimi gelen bildirimler sebebiyle dağılmıyor. Ayrı olarak Quick Actions kısayol özelliği, birkaç tıkla sizin için en mühim olan özelliğe henüz hızlı bir şekilde erişmenizi sağlıyor. Life Mode özelliği etkinleştirildiği zaman; şayet bir arama beyahut müzik yayını yapmıyor veya GPS kullanmıyorsanız, ekran her kapandığında Palm’ın irtibat özellikleri de dönem dışı kalıyor.

 Ekran yeniden açıldığında ise Palm’ınız tekrar irtibata geçiyor. Bu sayede yaşamın en Mühim anlarını katiyen kaçırmıyorsunuz. Cihazın başka özellikleri ise şöyle: Kameralar: 12 MP geri sinealıcı ve 8 MP ön kamerayla kusursuz resim kareleri yakalayın. Google’ın asistanı ile sesli komut verme: Kendi sesinizi kullanarak müzik dinleyebilirsiniz, bir faaliyet yaratabilirsiniz, mesajlarınıza cevap verebilirsiniz veya yol tarifi alabilirsiniz. IP68 Sertifikası ile: Palm IP68 derecesinde su ve toza dayanıklı bir telefon. Böylece hareketli yaşamınız sizi nereye götürürse götürsün, cihazınızı kaygı duymadan yanınızda taşıyabilirsiniz. Uygulamalarınız: Palm, Android işletim sistemine sahiptir ve Google Play Store’a erişebilmenizi olası kılar.

Böylece telefonununuzda müzik veya hayat stili vb. yerlerde severek kullanacağınız uygulamaları yükleyebilirsiniz ve onları kullanımlarınıza göre düzenleyebilirsiniz. Boyutu ufak ancak özellikleri ile iddialı bir telefon: Palm; 3.3 inçlik ekran ve 720P çözünürlükteki ekranının yanında Qualcomm’ın 435 Snapdragon isimli işlemcisi, 3072 MB RAM ve Gorilla Glass 3 ekran özellikleriyle birlikte geliyor bu telefon. Bütün bu özellikleri ise yalnızca 70 gramlık nihayet aşama yeğni bir aygıt olarak sunuyor.

Palm Türkiye Ücreti

Palm, titanyum Kara renk seçeneğiyle 2.999 TL’den (tavsiye edilen satış fiyatı) piyasaya sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz